Octet Kültürü

Müşteri Odaklı

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir sistemle çalışırız.

Etik, Dürüst ve Eşitlik İlkesine İnan

İş süreçlerimizde en yüksek ahlaki değerleri uygularız. Etik olarak doğru olan davranışları uygulama ve teşvik etmeye inanırız. Şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen anlayış ile çalışırız.

Yenilikçi ve Değişime Öncülük Eden

Öğrenmeye ve değişime açık olmanın, gelişimin en önemli unsurlarından biri olduğuna inanırız. Yaratıcılık, girişkenlik ve değişim cesaretini başarının anahtarı olarak görürüz.

Samimi

Birbirimizle sıcak ilişkiler kurmaya değer veririz. Başarıyı paylaşmanın, ekipçe hareket etmenin, birbirimize karşı açık olmanın gücüne inanırız.

Çeşitlilik

Herkesin işe katkısını önemser, tüm paydaşlarımızın farklılıklarından güç alırız. Kapsayıcılığımız, işimizin gelişmesine ve olumlu sonuçlar elde etmemize katkı sağlar.

İşine, Çalışma Arkadaşlarına ve Doğaya Saygılı

Bir canlıya değer vermek, özen göstermek, ona değerli olduğunu hissettirmek kültürümüzün temelini oluşturur. Çevremize ve dünyamıza karşı sorumluluklarımızın farkındayız.

Tecrübe kazanmak ve sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin bir ortamda çalışmak istersen bize katıl.

Açık pozisyonlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.