Yönetim Kurulu Üyeleri

Derya Ekemen Fidan

Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Derya Ekemen Fidan sonrasında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme alanında yükseklisansını tamamlamıştır. Dış Faktoring A.Ş.’de Müşteri ve Muhabir İlişkileri Grup Müdürü, Yapı Kredi Faktoring A.Ş.’de Uluslararası Faktoring Grup Müdürü, HSBC Bank A.Ş.’de Küresel Dış Ticaret ve Faktoring Grup Başkanı olarak görev yapmıştır. Bunlara ek olarak, Figo Ticari Bilgi ve Uygulama Platformu A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü görevini yerine getirmiştir.

Dr. Selim Seval

Yönetim Kurulu Başkanı

Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek lisansını(MBA) ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans doktorasını tamamlayan Selim Seval, AlBaraka Özel Finans Kurumu Yatırım ve Finansman Müdürü, Pamukbank Genel Müdür Yardımcısı, Demir Faktoring Genel Müdürü görevlerinde bulunmuştur. Aynı zamanda Finar’ın (Dun&Bradstreet Türkiye) Kurucu Üyeliğini, Yönetim Kurulu Üyeliğini ve Danışma Kurulu Başkanlığı görevlerini yerine getirmiştir.  Kendisi aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak görev almaktadır.

Ali Esat Yönder

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Lougborough Üniversitesi Polimer Teknolojisi Bölümünü tamamlayan Ali Esat Yönder, sonrasında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans programını tamamlamıştır. Akın Mensucat A.Ş. Kurucu Üyesi olan Ali Esat Yönder, Edpa Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, Tekstil Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, Akın Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. Kendisi aynı zamanda Git Girişim İnşaat Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesidir.

Candan Saydam

Yönetim Kurulu Üyesi

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünde tamamlayan Candan Saydam, Mensucat Santral İhracat Müdürlüğü, Cast Tekstil Kurucu Üyeliği gibi görevleri yerine getirmiştir. Özel Sezin Okulu kurucusu olan Candan Saydam, aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyeliği görevine devam etmektedir