Akıllı Hizmetler
Tüm tahsilat ve ödemeleri tek elden ve pratik bir şekilde yönetin

Parçalı Ödeme Kolaylığı

Octet Portal’ı kullanan müşterileriniz aynı ödeme için farklı kredi kartları kullanabilirler. Ayrıca, kredi kartında
yetersiz limit olması halinde birden fazla kredi kartıyla ödeme yapabilirler.Bu çeşitlilik ve imkanlar sayesinde de kartların sunduğu farklı ve çoklu taksit seçeneklerinden yararlanırlar.

Alıcılarınız esnek koşullarda ödemelerini yapsın, siz de kesintisiz tahsilatın rahatlığını yaşayın.

Kolay Bayi Ağı Tahsilat Yöntemi

Octet Portal’da Bayi Ağı Tahsilat Yönetimi Sistemiyle hem kendi firmanızın hem de bayi, alt bayi ve müşteri ağınızın nakit ve tahsilat akışlarını merkezi olarak kolaylıkla yönetilebilirsiniz. Sistem, dilediğiniz şekilde Octet Portal’da kendi marka kimliğinizle de kurulabilir. Bayilere özel kullanıcı adı ve şifre belirlendikten sonra siz bayilerinizden, bayileriniz de alt bayileri ve müşterilerinden kredi kartıyla kolaylıkla tahsilatlarını yapabilirler. Bayi ağı tahsilatı için Octet’in size sağladığı sanal POS hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi kendi sanal POS’larınızı da kullanabilirsiniz. Bayiler de tüm ödemelerini Octet Portal’da kullanmayı tercih ettiğiniz sanal POS’lardan geçirebilirler. Bu sayede sizin tarafından belirlenen şartlarda farklı sanal POS’lardan alt bayiler de peşin ya da taksitli ödeme yapabilirler.

Ödemeler, banka tarafından alındıktan sonra opsiyonel olarak, Octet Sanal POS’ları kullanılarak, bayinizin kârını onun, geri kalan tutar ise kendi hesabınıza aktarılabilir. Böylelikle kesintisiz nakit akışı döngüsüyle verimli ve kolay şekilde işinizi ve bayi ağınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca, bayi tahsilat yönetimi için tasarlanan Octet Portal’ın tüm tahsilat ve ödeme taleplerine cevap veren güçlü altyapısı sayesindebayi ağınızın borç takibini yapabilir, ödeme hatırlatmaları iletebilirsiniz. Octet Portal’da bayilerinizle birlikte alacaklarınızı hızla tahsil edin,tüm ekosistemin nakit akış döngüsünü kolaylıkla yönetin.

Pos Barındırma Kolaylığı

Kendi POS’unuzu kullanmak istediğiniz durumlarda, Octet Portal’a sanal POS entegrasyonunuz kolaylıkla yapılabilir. Böylece, bayi, alt bayi ve alt bayilerinizin müşterilerinden tahsilatlarınızı kredi kartı ile rahatlıkla alabilirsiniz.

Kısacası, kendi koşullarınızda tahsilat yapmanın avantajlarını yaşarsınız. Sanal POS’unuzu Octet Portal’a entegre edin, tüm kredi kartlarından dilediğiniz koşullarda tahsilatlarınızı pratik şekilde yapın.

Link ile Pratik Tahsilat

Özellikle tek seferlik satışlarınız söz konusu olduğunda müşterilerinize SMS veya e-postayla link göndererek 7/24 dilediğiniz yerde, bilgisayar başına geçmeye gerek kalmadan tahsilat yapabilirsiniz.

Böylelikle, Mail Order ya da fiziksel POS ile tahsilatta veri paylaşımdan doğan risklerin önüne geçersiniz.
Link ile alıcılarınız güvenle ödemelerini yapsın, siz de tahsilatlarınızı kolaylıkla alın.

Rahat Doküman Yönetimi

Octet Portal’da ticari işlemlerle ilgili tüm belgeleriniz, üzerlerinde yasal herhangi bir değişiklik yapılamayacak şekilde yüksek güvenlikle saklanıyor.

Siz ve müşterileriniz ya da bayileriniz, Octet Portal’dan belgelerinize erişip gerektiğinde geçmişe dönük işlemleri kontrol edip, müşterilerinizle mutabakat için paylaşabiliyorsunuz.

Sistemlerinize Tam Entegrasyon

Octet Portal’ın esnek altyapısı, satış, muhasebe, ERP sistemleri ve diğer 3. parti yazılımları rahatlıkla entegre etmeye olanak tanıyor.

Böylelikle sizler de tahsilat ve ödeme işlemlerinizi farklı bir portalı kullandığınızı bile fark etmeden kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Octet Portal’ın güçlü API altyapısıyla, dilediğiniz uygulamayı sisteminize kolaylıkla dahil edin.

Excel ile Çoklu Tahsilat ve Ödeme

Octet ile aynı anda yüzlerce tahsilat işlemini tek tıkla yapabilirsiniz. Müşteri bilgisi, ödenecek tutar, para birimi, taksit bilgisi gibi işlem kalemlerini Excel ekranından kolaylıkla tanımlayabilirsiniz.

Excel dosyasını tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken Octet Portal’a yüklemek.
“Gönder”e basın, tahsilatlarınızı tek tıkla yapın!

Özel Portal Tasarımı

Octet, Octet Portal’ı kurumsal kimliğinize ve görsel markalama ve tasarım unsurlarınıza uygun olarak özelleştirir (kurum logosu, renkleri, yazı fontu ve karakteri vb.). Hatta dilediğiniz takdirde şirketinize özel alan adıyla (firmaadi.octet.com.tr) ile yönlendirme yapılabilir.

İhtiyaç ve taleplerinizi iletin, Octet Portal’da kendi kurumsal kimliğinizle tahsilatlarınızı yapın.

Otomatik raporlama

Octet Portal’da tahsilat işlemlerinizin ve ödemelerinizin raporlarını düzenli olarak görebilirsiniz. Tahsilat ve ödeme raporlarıyla gelir gider dengenizi kontrol etmeniz çok kolay.

Bayi tahsilat çözümlerimizden faydalanıyorsanız, bayilerinizin günlük, haftalık ve aylık cirolarına da erişebilirsiniz. Tahsilatta raporlamayı Octet’e bırakın, siz işinize odaklanın.